رام سل رام سل

آموزش جامع نصب کاستوم رام

  • دسته بندی:
  • تاریخ ارسال: ۲۴-۰۴-۱۳۹۶
  • تعداد نظرات: ۰
  • بازدید: 146 بار

آموزش جامع نصب کاستوم رام

در این آموزش قصد داریم نحوه ی نصب کاستوم رام برای گوشی های اندروید را آموزش دهیم.

شما می توانید با نصب کاستوم رام های ارائه شده توسط افراد حرفه ای و برنامه نویس که برای گوشی های مختلف Cook میشوند سرعت و عملکرد گوشی اندروید خود را چند برار کنید. البته با نصب کاستوم رام شما گارانتی گوشی خود را باطل کرده اید و باید این ریسک را قبول کنید که هر لحظه ممکن است گوشی شما برای همیشه خاموش شود! البته این موراد بسیار کم و در موارد خاص اتفاق می افتد. باید این نکته را ذکر کنیم که کاستوم رام ها همیشه ویژگی های برتری نسبت به رام های رسمی دارند.

نکته: با اینکه این روش نصب کاستوم رام توسط تیم رام سل تست شده است، اما تمامی عواقب این کار بر عهده ی شما می باشد و تیم رام سل هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

 

نیازمندیها:

۱-یک گوشی اندرویدی: برای گوشی های متفاوت با برند های متفاوت رام و ریکاوری کاستوم ارائه شده پس فقط کافیست ما یک گوشی اندرویدی از هر برندی داشته باشیم تا با یک جستجوی کوچک در اینترنت رام و ریکاوری کاستوم مورد نظر خود را پیدا کنیم.

۲-دسترسی بوت لودر (آنلاک بودن بوت لودر): در بعضی برند ها مثل htc یا huawei نیازمند این هستیم که قبل از نصب ریکاوری بوت لودر گوشی خود را آنلاک کنیم.

۴-دسترسی ریکاوری (custom recovery): گوشی اندرویدی ما باید به راحتی به محیط ریکاوری وارد شود در برند های متفاوت نحوه ورود به محیط ریکاوری متفاوت است.

۵-فایل رام (فایل رام را در SD card قرار دهید):بعد از نصب ریکاوری کاستوم باید رام کاستوم خود را درون SD Card قرار بدهیم پس به یک SD card نیاز داریم.

 

مراحل آموزش:

۱-وارد محیط ریکاوری شوید.

۲-wipe را انتخاب کنید.

۳-تمامی wipe ها به جز حافظه ی گوشی را انجام دهید.

آموزش جامع نصب کاستوم رام

۴-به منوی اصلی بازگردید و سپس Install را انتخاب نمایید.

۵-فایل رام مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

۶-Swipe to confrim Flash را انتخاب نمایید تا نصب شروع شود.
آموزش جامع نصب کاستوم رام

۷- راه اندازی مجدد (Restart) را انتخاب نمایید و ازکاستوم رام نصب شده لذت ببرید.

حجمقیمت (تومان)
-رایگان - پرداخت و دانلود

آموزش ها پیش نیاز ها

برچسب ها